Access Beden Prosesleri


 

Her şey enerjidir. Biz ve bedenlerimiz de enerjiyizdir. Tüm enerjiler her an birbiriyle etkileşim halindedir. Bizler, çoğu zaman, enerjileri fark etmek ve takip etmek yerine, bize öğretilen ve dayatılan mantıksal zihnimizle düşünmeye, tanımlamaya, anlamaya çalışmaya programlandık. Ancak bedenlerimiz, her an, her enerjiyi algılar ve bize fark ettirmenin yollarını ararken biz ise ona tüm duygu, düşünce, inanç ve yargılarımızı kilitleriz. Bizler, her acı, üzüntü, keder,... gibi duygular yaşadığımızda aslında bu enerjileri farkına varmadan bedenlerimize kilitlemiş oluruz. Birilerini her anlamaya çalıştığımızda aynı yapıyı yani enerjiyi bedenimize kopyalamış oluruz... Hücresel hafızayı da düşündüğümüzde bu ve geçmiş yaşamlardan getirdiğimiz ne kadar kilitlerimiz varsa bir o kadar dejenere olmuş bir bedensel yapıya sahibizdir. Access Beden Prosesleri, bu ve bundan önceki tüm yaşamlarımızdan getirdiğimiz duygu, düşünce, inanç ve yargılarla bedenimize kilitlediğimiz tüm blokajları çözen, eller ile bedene dokunularak uygulanan enerjetik bir çalışmadır.

Uygulayıcısı Olduğum Bazı Beden Prosesleri;

MTVSS ( Moleküler Bağlantı Elektron Değeri Değişim Sistemi) Beden Prosesi: .

Access’in en dinamik elle uygulamalı beden proseslerinden biridir.

Hücresel hafıza travmanın etkilerini geri almada, eski ve yeni yara izlerini iyileştirmede, fıtık, sinir, kas, kemik problemleri, felç, idrar kaçırma, kilo problemleri, cilt problemleri, kanser, sedef,… gibi daha birçok beden rahatsızlıklarının giderilmesinde etkilidir.

Farklı kişiler ile yapılması daha etkilidir. Çünkü; farklı kişiler ile yapılan seanslar, farklı enerji seviyelerini temizler.

Access Consciousness’ın kurucusu Gary Douglass, bu beden prosesi için “eğer bu prosesi 10 hafta boyunca her hafta yaptırırsanız, bedeniniz tasarlandığı şekliyle görünmeye başlayacaktır. Eğer 20-30 kez yaptırırsanız bedeninizin tüm yapısı değişecektir” demektedir. .

Biyo Taklit Beden Prosesi:

Bir başkasının psikolojisini ve fizyolojisini taklit ederek gerçekten onu bedeninize kilitlediğiniz yerdir. İnsanların davranışlarını anlamaya çalışmak için de davranışları istemsiz kopyalarız. Böylece neden o davranışı yaptığını anlayabileceğimizi düşünürüz. Bu beden prosesi; bedenimize kilitlediğimiz tüm “taklit”leri gönderebilmemizi sağlar. .

Hücresel Hafıza Beden Prosesi:

Bedensel travmalar ( düşme, kırılma, ameliyat,…) içindir. Bu beden prosesi, dokunun travmadan önceki haline gelmesine yardımcı olur. .

Facelift Beden Prosesi:

Bedeninizi içten dışa yenilemeye, gençleştirmeye yardımcı olan bir beden prosesidir. Aynı zamanda Access’in bir çok beden prosesini içine alan bir prosestir.