Access Bars Nedir?


 

Hayatımızda her neyi yaşıyorsak bunu biz yarattık. Doğduğumuz andan itibaren öğrendiğimiz ve doğru, yanlış olarak tanımladığımız, kabullendiğimiz her şey, bakış açılarımızı, inançlarımızı, yargılarımızı, oluşturuyor. Ve tüm seçimlerimizi sahip olduğumuz bakış açılarımızla oluşturuyoruz. Peki ya tüm bu bakış açılarımızı değiştirseydik, hayatımız nasıl olurdu? Ya eğer, hayatımızı seçtiğimiz şekilde yönetebilme gücüne sahipsek?

Access Consciousness; Gary Douglass tarafından kurulan ve sonrasında Dr. Dain Heer ile beraber geliştirdikleri bilince erişim için oluşturdukları araçlar serisidir. Access Consciousness; bilince erişim, Access Bars ise erişim noktalarıdır. Bilinç; hiç bir şeyi dışlamaz, hiç bir şeyi yargılamaz, her şeyin olduğu gibi olmasının iznindedir. Bizlerin Öz'ü de bu şekildedir. Gerçekte hiç bir yargımız, bakış açımız yoktur... Ancak, bu yaşamdan ve bundan önceki yaşamlarımızdan satın aldığımız tüm bakış açılarını kendi bakış açılarımız olarak kabul ettik ve gerçeğimiz yaptık. Access Consciousness Sistemi de tam da gerçekte olduğumuz Biz'in açığa çıkmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış araçlar kutusudur.

Access Bars Seansı Nasıl Uygulanır?

Başımızın üzerinde 32 nokta vardır. Bu 32 noktanın her birinde; sağlık, ilişkiler, para, cinsellik,... gibi hayatımızla ilgili ana konu başlıkları hakkında sahip olduğumuz duygu, düşünce, inanç, yargılar,...dan oluşan enerjetik yükler vardır. Access Bars, bu başımızın üzerindeki 32 noktaya hafif bası uygulayarak, buralarda depolanan enerjetik yükleri boşaltmayı sağlar. Böylece, 32 noktadaki bakış açılarımızdan ve yargılarımızdan özgürleşmeye başlarız. Access Bars Seans Süresi; enerji takip edilerek yapılmakta olduğundan 45- 60 dk olabilmektedir.

Nötrleşmeye, yargısız alana girmeye başladıkça da sınırlı, kısıtlı sandığımız realitemizde sonsuz ve sınırsız olasılık ve potansiyeller açığa çıkmaya başlar. Bu sistemin hiç bir yan etkisi ve zararı yoktur.

Access Bars'ın Faydaları Nelerdir?

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.

* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.

* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.

* Öfke, kızgınlık, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudumuzda oluşturulmuş blokajları çözer.

* Duygusal iniş-çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmamızı sağlar.

* Psikomatik rahatsızlıkları azaltır

* Depresyonu ortadan kaldırarak, neşeyi yaşamınıza geri döndürür.

* Korkuların, fobilerin, endişelerin giderilmesini sağlar.

* Enerji arttırırken, yıpranmayı azaltır.

* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.

* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.

* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.

* Huzur, güven ve iyi hal duygularını yaratır.

* Hamilelikte kolay, rahat, sakin doğum sağlar.

* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini sağlar.

* Kendiniz ve diğerleri için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar.

* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır ve böylece hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir.